Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
no fakt nasza mimi sie zacieła buzka ja zabolała albo stwierdziła ze nie ma ludzi na jej poziomie do rozmowy a nasz dyrektorek co na urlopik czy nie za wczesnie zawsze czekał do lata a tu prosze barwinski na wakacjach no a pracownicy czekaja zawsze az jakis kierowniczyna pozwoli zeby szary pracus mogł odpoczac ale h** z tym deb***e jedne niech sie ciesza puki moge bo itak beda w koncu ofiarami jak my tego kryzysu czy pomogli komus na swieta czy podarowalikromke chleba matce co nic nie miała bo ja zwolnili watpie kutfy jedne pasozyty pier***one niech zdychaja zycze im wszystkiego co najgorsze niech wyladuja na bezrobociu niech bankrutuja niech nie maja co jesc tego im zyczy cały zespół pracownikow z leclerca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ważna napisał:
no fakt nasza mimi sie zacieła buzka ja zabolała albo stwierdziła ze nie ma ludzi na jej poziomie do rozmowy a nasz dyrektorek co na urlopik czy nie za wczesnie zawsze czekał do lata a tu prosze barwinski na wakacjach no a pracownicy czekaja zawsze az jakis kierowniczyna pozwoli zeby szary pracus mogł odpoczac ale h** z tym deb***e jedne niech sie ciesza puki moge bo itak beda w koncu ofiarami jak my tego kryzysu czy pomogli komus na swieta czy podarowalikromke chleba matce co nic nie miała bo ja zwolnili watpie kutfy jedne pasozyty pier***one niech zdychaja zycze im wszystkiego co najgorsze niech wyladuja na bezrobociu niech bankrutuja niech nie maja co jesc tego im zyczy cały zespół pracownikow z leclerca
uchowaj boże takich ludzi jak TY ale na wojne,przydadzą się, To przeciez plebsiarski poziom agresji!Niedorozwoju jeden bądż ważna,a nie psychiczna!Nie wypowiadaj sie za wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy siebie czytacie ludzie skad u was tyle agresji dlaczego to forum zmieniło sie w pole bitwy ciagle tylko obelgi i wyzwiska z kazdej strony gdzie sie podziała idea tego co tu było tworzone to czego to wszystko dotyczyło zapomnieliscie po co tu wchodzicie czy co jezeli chcecie sie tylko wyzywac to mozecie sie bluzgac gdzie indziej mnie osobiscie to nie bawi bo ja tu wchodze zeby zobaczyc opinie ludzi którzy maja cos do powiedzenia w sprawach leclerka i tego co sie tam dzieje co czuja ludzie tam pracujacy albo jak sobie radza ci co zostali zwolnieni jak traktuje sie tam ludzi przez dyrektora barwinskiego czy wawerka jak jest na ochronie czy ten policjant wyleciał to mnie obchodzi a nie wyzwiska wiec darujcie sobie te słowne potyczki i wypowiadajcie sie w miare kulturalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM JESTES NIEDOROZWINIETY CO BOLI CIE COS DYREKTOR CI LEZY NA SERDUSZKU CZY KIEROWNICZYNA KTÓRYM SAM PEWNIE JESTES MAM PRAWO POWIEDZIEC CO MYSLE O TEJ KADRZE DO BANI I NIC NA TO NIE PORADZISZ JAK SIE TU LUDZI TRAKTUJE TO JA WIEM BO TAM PRACUJE GŁABIE TO MI NIE MÓW BZDET A NA WOJNE JA Z MIŁA CHECIA BO TY TO NAWET DO TEGO SIE NIE NADAJESZ I NIE MÓW MI ŻE NIE MÓWIE ZA WIEKSZOŚĆ BO SZARY PRACOWNIK MA TAKIE SAMO ZDANIE O TYM SKLEPIE JAK JA WSZYSTKICH SIE WYKORZYSTUJE I TYLE A POTEM WYWALA NA ZBITY RYJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mhm napisał:
SAM JESTES NIEDOROZWINIETY CO BOLI CIE COS DYREKTOR CI LEZY NA SERDUSZKU CZY KIEROWNICZYNA KTÓRYM SAM PEWNIE JESTES MAM PRAWO POWIEDZIEC CO MYSLE O TEJ KADRZE DO BANI I NIC NA TO NIE PORADZISZ JAK SIE TU LUDZI TRAKTUJE TO JA WIEM BO TAM PRACUJE GŁABIE TO MI NIE MÓW BZDET A NA WOJNE JA Z MIŁA CHECIA BO TY TO NAWET DO TEGO SIE NIE NADAJESZ I NIE MÓW MI ŻE NIE MÓWIE ZA WIEKSZOŚĆ BO SZARY PRACOWNIK MA TAKIE SAMO ZDANIE O TYM SKLEPIE JAK JA WSZYSTKICH SIE WYKORZYSTUJE I TYLE A POTEM WYWALA NA ZBITY RYJ
chyba zbyt krótko TU pracujesz a jesli cię wykorzystują a ty musisz to robić z ohydą i nienawiścią , więc zmień pracę na satysfakcjonującą cię. I twoje EGO będzie zadowolone,i zmienisz otoczenie i zmienisz kolegow i kolezanki z pracy,ktorzy wg ciebie również potrafią tylko utyskiwać - wtedy będziesz mial sielsko i anielsko.Jakim mieczem wojujesz od takiego giniesz a o losach naszej Moniki nic nie slychać...pozdrawiamy ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesć wszystkim z forum fajnie że ktoś zauważył że coś długo się nie odzywam obserwuję te wasze potyczki słowne i rozumiem wszystkich i tych co mówia dobrze i tych co zle wypowiadajcie sie o tym co mozecie zmienić z kim rozmawiać o tym co tam jest nie tak a jest kilka osób które potrafia słuchac miejcie nadzieje ze bedzie lepiej ja swoje juz wywalczyłam teraz ide dalej gorzej już nie bedzie ale dam wam rade nie warto psuc sobie zdrowia pisze do tych co ciagna paleciaki uwazajcie na swoje zdrowie ja spierdzieliłam sobie kregosłup o czym dowiedziałam sie dwa miechy temu nie moge dzwigac i ogólnie lipa ale o to bedzie kolejna moja sprawa sadowa o zmarnowane zdrowie o tym trzeba myslec dlatego dbajcie o nie to moge wam poradzic pozdrawiam wszystkich monika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to ty sie pomyliłeś w wyborze pracy ja pracuje tam długo pewnie dłuzej niż ci sie wydaje może zmień sam otoczenie bo widze ze cie ono przerasta ale cóż tak bywa o ja tez pozdrawiam monike bo wiem ze juz jedna kwestie zakonczyła z nasza firma teraz czas na druga no to co moze cwaniaczku sie przedstawisz nam na forum to bedziemy wiedziec kto jest na tak niskim poziomie intelektualnym i zaciekle broni tych co sa na górze zamiast byc za szarymi pracownikami dobrze mysle ze sam jestes z górnej kadry i co gora solidarnie z monika nie badz smieszny i nie pozdrawiaj fałszywie bo nic tym nie osiagniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJA LUDZISKA I CO ZACZNIE SIE ZNOWU PANIE DYRCIU SZYKUJE SIE DRUGI POZEW PRZECIWKO LECLERCOWI NO NO I DOBRZE ZDRÓWKO SIE LICZY I ZNOWU BEDA GAZETKI TE CO WAS NIE LUBIA I WAS OPISZA I PRZEGRACIE BO SAD ZA ZDROWIEM JEST W CAŁEJ SWEJ SWIETLNOSCI A POZBAWIAJAC JEDYNEGO ZYWICIELA RODZINY MOZLIWOSCI PRACY NO TO MACIE PRZERABANE MATKA Z DZIECMI Z CHOROBA KREGOSŁUPA SOLIDNE PAPIERY WAS ZAŁATWIA A I MOZE POLSAT BO ZBIERA MATERIAŁY DO REPORTAZU O LECLERKACH I POPATRZ SWIECIE JAKI KASEK MATKA Z DZIECMI BEZ KASY I MOZLIWOSCI NO NIC TYLKO BIC BRAWO POCZEKAMY JAK SIE SPRAWY POTOCZA ALE JESZCZE JEDEN SKANDAL Z TURYSTYCZNA W TLE I CIENKO TO WIDZE DO TEGO DOJDA INNE BRUDY A JA PÓJDE NA SWIADKA Z WIELKA CHECIA I SATYSFAKCJA ZE MOGE IM TEZ DOKOPAC POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam was nie jestem pracownikiem tej firmy ale tak z ciekawosci zajrzałam na ten artykul i mysle ze to co mowi ten dyrektor to bzdura na temat tych przerw na remamencie przeciez to nie chodzi o to ze pracownik idzie z zarciem na sklep ale zeby miał wystarczajaco duzo czasu aby zjesc w spokoju i pojsc do kibla kiedy chce wiem bo mam tam kolezanke i to ze ten barwinski tak szaleje na remanentach to prawda podobno nawet jego zona jest traktowana jak reszta pracowników bez szacunku wypowiedzi pana piotra nie trzymaja sie kupy nie konsultuje sie z kierownikiem sytuacji takiej jak pracownik wykłada towar i ile mu to zajmie i czy po tym czasie ma wyłozyc cos innego totalna bzdura jak sie nie ma szacunku do ludzi to tak sie wydaje polecenia wiem jak działaja tacy ludzie współczuje wam takiej pracy ale jest bezrobocie i dlatego ludzie to wytrzymuja podziwiam takich ludzi ale czy warto tak marnowac swoje nerwy i zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc i czołem jak tam relacje na lini frontu dyrekcja kontra pracownicy czy luzik sie skonczył bo barwinski wrócił z urlopiku no ciekawe bo ja sam wypoczywam na urlopie i jest mi naprawde dobrze nikt mnie nie gania nikt nie piłuje geby nie mówia ciagle wywiez to czy tamto nie musze sie denerwowac chociaz pare dni i dzieki bogu a wam to nie zazdroszcze bo doszły mnie słuchy ze dyro ma zje***y nastrój ciekawe dlaczego czyzby urlop sie nie udał a może w pracy nim pomiataja haha marzenia ale kto ich nie ma piszcie co w firmie bo jestem bardzo zainteresowany wiesciami pozdrowionka dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc czytałam ten artykuł o biedronce i obi podobno tvn z polsatem zbiera ludzi do wywiadów na temat pracy w leclerkach i biedronce ma byc duze halo a tu znajdzie sie pare osób chetnych pomyslcie kto by chciał sie wypowiedziec do kamery na ten temat mm pewno tak a wy czekam na odzew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM TAKA NADZIEJE ZE KTOS SIE WEZMIE ZA TYCH JOŁOPÓW I DA IM TO NA CO ZASŁUZYLI BO JUZ DOSC TEGO DOBREGO JAK KTOS BEDZIE CHCIAŁ ZEBYM POSZŁA NA SWIADKA TO IDE I SIE NIE ZAWACHAM TYLKO NIECH KTOS NAPISZE TO SIE ZGŁOSZE A JESZCZE TAM PRACUJE I MIMO TO PÓJDE BO I TAK NIC TAM SIE NIE ZMIENI NA LEPSZE JAKJEST TA NEDZNA GÓRA TAK BEDZIE ZAPUSCILI KORZENIE DYRO I RESZTA DZIOADOSKICH KIEROWNICZYNÓW NIE OBRAZAM TYCH CO SIE NADAJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys ktos powiedział ze barwinski jest jak swidnik z zana tyle ze świdnik jest juz prezesem w zamojskim leclercu a nasz zostanie tu i nigdy nie awansuje bo juz nie ma jak góra zajeta no cóz moze pora załozyc swoja firme panie dyrektorze i zatrudnic tam wszystkich co panu właza w tyłek takich jak czarna mamba ciechanska pana strumyka i pania jedrakowa no ekipa jak sie patrzy bankrutami zostalibyscie w ciagu miesiaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie bedzie goraco firma ma przesrane bedzie kolejny pozew do sadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandaliczna rzecza jest zeby podczas swiat zatrudniac kasjerkiz innej firmy aby pomogły tym co sa teraz zatrudnione to smieszne jest bo nie warto miec kogos kompetentnego lepiejnjestbplacic jestem redaktorem gazety nie lubimy tej firmy dlatego wszelkie uinformacje jakie chcecie zamescic znajda odzew zamieszczajcie wypowiedzi a jezeli chcecie cos zdziałac piszciev na mój mail krysti@pino.pl zapraszam wszystkich do rozmowy wszystko jest anonimowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZESC ZAPOMNIANE FORUM WIEC PISZE JA PRZESTALI PRZEDŁUZAC UMOWY PRACOWNIKOM KOGO MAJA ZWOLNIC TO I TAK ZWOLNIA NIC SIE NIE PORADZI NIE MOGE POJAC POLITYKI TEJ FIRMY NA CHAFTY MI SIE ZBIERA JAK POMYSLE ZA KOGO NAS TAM MAJA ZA ZUZYTE BATERIE CO NADAJA SIE JEDYNIE DO UTYLIZACJI PO SPEŁNIENIU SWOJEJ ROLI NO NIE MY JESTESMY LUDZMI I TAK POWINNI NAS TRAKTOWAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ku*** koniec pracy jeszcze pare dni i jebne ze zmeczenia pier***ony kurewski burdel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ten burdel trzeba zamknac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wytrzymam dłuzej wezcie sie za ten burdel i za te warunki pracy jakie tam panuja te gnidy nas wykoncza sku***ele wyzyskiwacze je***e wawerek z dyrem i ten jebniety pies na ochronie no nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ze my mamy przesrane to nikt nie pisze ze klienci nas traktuja jak smieci to ok bo jak sie ceny nie zgadzaja albo cos nie ma kodu to na kim wyrzyje sie klient na kasjerze a czy pan dyrektor to wie ze klient nie zawsze ma racje nie wie i ma to w du*** grunt zeby obroty były a jak nie to wypier***i kolejna czesc ludzi i gitara a wawerek co nic bo bedzie i tak udziałowcem nawet jak ta firma upadnie bo o to im chodzi a ze nas jak smieci traktuja to nikogo nie obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...